Всеукраїнська олімпіада з фізики Одеського національного університету імені І.І.Мечникова - 2020

Факультет Математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ запрошує випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою прийняти участь в олімпіаді з фізики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 10 квітня включно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв’язків (написаних від руки)  завдань заочного туру на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж листом на адресу: 

Факультет математики, фізики та інформаційних технологій, вул. Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна (в цьому випадку бажано надіслати повідомлення на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або зателефонувати 0487236212).

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться

11 квітня в 12.00 за адресою ауд.22, вул. Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна.

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”, Правил прийому до ОНУ, учасники другого (очного туру), олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з фізики при вступі на спеціальності 014-"Середня освіта (фізика)", 104 - «Фізика та астрономія», 105 - «Прикладна фізика та наноматеріали», в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 048 723 62 12