Факультет математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І.І. Мечникова і Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання 11-15 червня 2018 року проводять для учнів, що закінчили 8-10й класи та цікавляться проблемами фізики навколишнього світу, Літню школу з фізики та астрономії Одеського територіального відділення Малої академії наук України «Світ навколо нас та закони фізики». (http://theorphys.onu.edu.ua/ua/summer_school.php)

Метою Літньої школи МАН з фізики та астрономії є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних і астрономічних явищ,обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономії, а також підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН 2018-2019навчального року, олімпіад та інших заходів і проектів обласного та Всеукраїнського рівнів, де необхідні знання з фізики та астрономії.

До участі у Літній школі МАН з фізики та астрономії запрошуються учні, що закінчили 8-10й класи загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, які цікавляться проблемами фізики та астрономії, виконували, продовжують виконувати або бажають виконати самостійні наукові дослідження з питань фізики або астрономії.

Літня школа МАН з фізики та астрономії буде проходити з понеділка 11 червня по п’ятницю 15 червня 2018 року у відділенні фізики факультету МФІТ ОНУ імені І.І. Мечникова за адресою м. Одеса, вул. Пастера, 42. Програмою передбачено проведення щодня по 3-4 заняття тривалістю 40 хвилин кожне, які включають загальні лекції для усіх слухачів Літньої школи МАН, практичні заняття (розв’язання задач) та лабораторний фізичний практикум (проведення самостійних експериментальних робіт та математична обробка результатів спостережень) – для груп учнів, які закінчили 8й, 9й або 10й клас. Початок занять – о 9.00 щоденно. Програма навчання буде складена з урахуванням інтересів слухачів, відображених в анкетах.

Усі заняття Літньої школи МАН проводяться безкоштовно. Проживання та харчування іногородніх учасників Літньої школи МАН (учнів і супроводжуючих осіб) – за власний рахунок.