11-15 червня 2018на базі факультету математики, фізики та інформаційних технологій Одеського національного університету імені І.І. Мечникова проходила Літня школа з фізики та астрономії Одеського територіального відділення Малої академії наук України «Світ навколо нас та закони фізики». 

Метою Літньої школи МАН з фізики та астрономії є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних і астрономічних явищ,обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономії, а також підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН 2018-2019 навчального року, олімпіад та інших заходів і проектів обласного та Всеукраїнського рівнів, де необхідні знання з фізики та астрономії. 

 В роботі Літньої школи брали участь понад 60 учнів 8-10 класів навчальних закладів м.Одеси та області. 

Лекції, присвячені сучасним досягненням в області будови Всесвіту та мікросвіту, біомедичної інженерії та енергозбереження, проводили провідні вчені - викладачі Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, Одеського національного медичного університету, Одеського національного морського університету та військової академії. Лабораторні заняття з фізики та астрономії проводили викладачі та аспіранти факультету математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова.

Практичні заняття літньої школи проходили у вигляді командних проектів в форматі тематичної гри «Космічні перельоти – колонізація Сонячної системи». Учасники відвідали лабораторії фізичного та медичного практикумів, провели спостереження Юпітера в Астрономічній обсерваторії ОНУ.

Закінчення конференції ознаменувалось нагородженням самих активних учасників. Відео- та фотозвіти Літньої школи-конференції МАН на www.facebook.com/groups/man.dtp.odessa

 

Открытие МАН1   Черненко супер  Школьники МАН2  Школьники МАН 4  Школьники МАН3