Обласна науково-практична конференція

З ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Одеського територіального відділення Малої академії наук України Одеса, 20-21 вересня 2019 р.

Фізичне відділення факультету математики, фізики і інформаційних технологій (МФІТ) Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання 20-21 вересня 2019 року проводять науково-практичну конференцію з фізики та астрономії учнів-членів Одеського територіального відділення Малої академії наук України. Метою конференції є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних і астрономічних явищ, обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономії, а також підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2019-2020 навчальному році.

До участі у конференції запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, які цікавляться проблемами фізики та астрономії, виконували, продовжують виконувати або бажають виконати самостійні наукові дослідження з питань фізики або астрономії.

Порядок реєстрації. Усі бажаючі прийняти участь у науково-практичній конференції МАН повинні до 18 вересня 2019 року надіслати заявку електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., копію – на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У заявці треба вказати кількість учасників конференції, необхідність проживання. Місце проживання іногородніх учасників: м. Одеса, вул. Теніста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання.

Програма науково-практичної конференції

П’ятниця, 20 вересня

9 00 – 12.00 – Розміщення учасників конференції з районів області: вул. Теніста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання. .

12.40 – 13.00 − Реєстрація учасників конференції у Великій фізичній аудиторії ОНУ – вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ

13.00 – 14.40 – Робота науково-практичної конференції: відкриття конференції, завдання секцій «Фізика» та «Астрономія» Одеського територіального відділення Малої академії наук України на наступний навчальний рік, новини сучасної фізики та астрономії, зустріч з вченими – вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ. .

14.50 – 15.50 – Робота науково-практичної конференції: демонстраційний фізичний експеримент – вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ.

16.00 – 17.00 – Екскурсія у лабораторії фізичного факультету ОНУ. Консультації з проблем дослідження фізичних явищ у лабораторіях фізичного факультету ОНУ – вул. Пастера, 42, фізичне відділення факультету МФІТ ОНУ.

Субота, 21 вересня

10.00 – 14.30 – Робота науково-практичної конференції (демонстрація науково-популярних фільмів з фізики та астрономії, консультації учнів з проблем проведення наукових досліджень та пошуку літературних джерел, консультації учнів з методики розв’язання фізичних задач підвищеної складності – окремо для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів) – вул. Пастера, 42, фізичне відділення факультету МФІТ ОНУ.

10.00 – 10.30 – Консультація керівників наукових робіт з фізики та астрономії – вул. Пастера, 42, фізичне відділення факультету МФІТ ОНУ.

Науковий керівник конференції: доцент кафедри теоретичної фізики та астрономії ОНУ імені І.І. Мечникова Олєйнік В.П., контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Інформацію про проведення науково-практичної конференції МАН 20-21 вересня 2019 року та про факультет математики, фізики і інформаційних технологій ОНУ можна отримати на сайтах: http://odgymanosvitu.odessaedu.net/en/site/lessons.htmlhttp://phys.onu.edu.ua/uk/mala-akademiia-nauk, http://theorphys.onu.edu.ua. Контакти: Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання: тел. (0482) 63-45-24, 68-49-18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Фізичне відділення факультету МФІТ Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова: тел. (048) 723-62-12, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..