Обласна науково-практична конференція З ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ Одеського територіального відділення Малої академії наук України Одеса, 21-22 вересня 2018 р. Фізичне відділення факультету математики, фізики та інформаційних технологій (МФІТ) Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання 21-22 вересня 2018 року проводять науково-практичну конференцію з фізики та астрономії учнів-членів Одеського територіального відділення Малої академії наук України. Метою конференції є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних і астрономічних явищ, обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономії, а також підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2018-2019 навчальному році. До участі у конференції запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, які цікавляться проблемами фізики та астрономії, виконували, продовжують виконувати або бажають виконати самостійні наукові дослідження з питань фізики або астрономії. Порядок реєстрації. Усі бажаючі прийняти участь у науково-практичній конференції МАН повинні до 18 вересня 2018 року заповнити реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/JxI1LlU6BqoGz7WC3) та надіслати заявку електронною поштою на адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. При реєстраці треба вказати кількість учасників конференції та необхідність проживання. Місце проживання іногородніх учасників: м. Одеса, вул. Теніста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання. Програма науково-практичної конференції П’ятниця, 21 вересня 9 00 – 1200 – Розміщення учасників конференції з районів області: вул. Теніста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання. 12 40 – 1300 − Реєстрація учасників конференції у Великій фізичній аудиторії ОНУ – вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ 1300 – 1440 – Робота науково-практичної конференції: відкриття конференції, завдання секцій «Фізика» та «Астрономія» Одеського територіального відділення Малої академії наук України на наступний навчальний рік, новини сучасної фізики та астрономії, зустріч з вченими – вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ. 14 50 – 1550 – Робота науково-практичної конференції: демонстраційний фізичний експеримент – вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ. 1600 – 1700 – Екскурсія у лабораторії фізичного факультету ОНУ. Консультації з проблем дослідження фізичних явищ у лабораторіях фізичного факультету ОНУ – вул. Пастера, 42, фізичне відділення факультету МФІТ ОНУ. Субота, 23 вересня 1000 – 14 30 – Робота науково-практичної конференції (демонстрація науково-популярних фільмів з фізики та астрономії, консультації учнів з проблем проведення наукових досліджень та пошуку літературних джерел, консультації учнів з методики розв’язання фізичних задач підвищеної складності – окремо для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів) – вул. Пастера, 42, фізичне відділення факультету МФІТ ОНУ. 10 00 – 10 30 – Консультація керівників наукових робіт з фізики та астрономії – вул. Пастера, 42, фізичне відділення факультету МФІТ ОНУ. Науковий керівник конференції: доцент кафедри теоретичної фізики та астрономії ОНУ імені І.І. Мечникова Олєйнік В.П., контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Інформацію про проведення науково-практичної конференції МАН 21-22 вересня 2018 року та про факультет математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ можна отримати на сайтах: http://onu.edu.ua/uk/structure/faculty/abitur, http://theorphys.onu.edu.ua. Контакти: Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання: тел. (0482) 63-45-24, 68-49-18, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Фізичне відділення факультету МФІТ Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова: тел. (048) 723-62-12, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.