12 липня починається набір на спеціальності «104-фізика і астрономія» і «105-прикладна фізика і наноматеріали» зі спеціалізацією «медична фізика». Надходження на програму навчання за ступенем бакалавра здійснюється за результатами ЗНО з української мови та літератури, фізики, математики або іноземної мови, час для подачі електронних заяв з 12 до 26 липня. Максимальне число бюджетних місць визначається, перш за все, кількістю перших пріоритетів на зазначені спеціальності.
Бажаючі продовжити своє навчання за програмою підготовки магістра з 27 про 31 липня здають вступні іспити зі спеціальності та іноземної мови в університеті. Позитивною рисою навчання на зазначених спеціальностях є можливість для студентів проводити власні наукові дослідження в науково-дослідних підрозділах. Студенти відділення фізики і астрономії є авторами численних наукових публікацій і студентських робіт, беруть участь в численних міжнародних проектах, виїжджають на дослідження в провідних університетах Євросоюзу. І до моменту захисту дипломної роботи магістра більшість студентів вже є самодостатніми вченими, відомими в європейській науці.
В добрий шлях!вручение дипломов