Факультет математики, фізики і інформаційних технологій Одеського національного університету імені І.І.Мечникова та Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання 16-17 березня 2018 року проводять науково-практичну конференцію з фізики та астрономії учнів-членів Одеського територіального відділення Малої академії наук України. Метою науково-практичної конференції є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних і астрономічних явищ, обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономії, а також підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2018-2019 навчальному році.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, які цікавляться проблемами фізики та астрономії, виконували, продовжують виконувати або бажають виконати самостійні наукові дослідження з питань фізики або астрономії.

В програмі конференції - робота секцій "Фізика" та "Астрономія", демонстраційний лекторій професора Гоцульського В.Я., екскурсія до НДІ "Астрономічна обсерваторія", презентація спеціальностей відділення фізики та астрономії, екскурсія по навчальним та науковим лабораторіям відділення.

Усі бажаючі прийняти участь у науково-практичній конференції повинні до 12 березня 2018 року подати заявки за адресою: м. Одеса, вул. Тіниста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  або по тел. (0482) 63-45-24, 68-49-18