12 липня розпочався прийом заяв абітурієнтів, які бажають отримати освіту за спеціальностями "Фізика і астрономія" та "Прикладна фізика і наноматеріали" за програмою підготовки "бакалавр" і "магістр"

Закінчення прийому заяв абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), які вступають на основі сертифікатів

зовнішнього незалежного оцінювання через систему електронної подачі заяв https://ez.osvitavsim.org.ua/ - 26 липня 2017. Для абітурієнтів, які мають право складати вступні іспити в ОНУ (їх перелік наведено п.6 Правил прийому в ОНУ) подача документів триватиме по 20 липня 20017 року.

Для вступників на основі базової вищої освіти (ступінь вищої освіти - бакалавр) для продовження освіти за рівнем МАГІСТР прийом заяв закінчується 24 липня.

Роботодавці віддають перевагу випускникам фізичного факультетап внаслідок того, що сучасні промислові, телекомунікаційні технології використовують новітні досягнення фізики. Робота ІТ фахівця пов'язана з процесом створення різних моделей. Досвід побудови фізичних моделей легко переноситься на всі сфери ІТ-діяльності - від пошукових систем до банківської сфери. Без знання фізичних законів неможлива побудова реалістичною графіки.

У реальних життєвих умовах людина, яка добре знає і розуміє фізику, знаходить прості розв'язки складних проблем!

Якщо Ви бажаєте бути успішним, освіта, отримана на фізичному факультеті, стане дієвою опорою Вашого успіху!