Шановні випускники! Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на онлайн-зустріч «Фізики в Україні та Світі» -

11 березня в 18.00

Підключитися до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/82490120783?pwd=clROcGF6VjIzV0tWQyttWHBtcG53QT09  Ідентифікатор конференції: 824 9012 0783
Код доступу: 014216

На конференцію запрошені фізики з університетів Західної Європи - Великобританії, Нідерландів, Польщі

Надсилайте заздалегідь запитання керівництву факультету, викладачам-фізикам Одеського національного університету та фізикам, що працюють за кордоном (на пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.):

-Про особливості навчального процесу в Україні та за кордоном

- Особливості вступної кампанії 2021 в Україні,

- Про наші спеціальності:

• - 014 – Середня освіта (фізика) з додатковою спеціалізацією «математика»
  • - 104 – Фізика та астрономія (теоретична фізика, астрофізика, нанотехнології, біосумісні матеріали, енергозбереження та енергоефективність)
  • - 105 – Прикладна фізика та наноматеріали (фізика в медицині, технологіях захисту людини та довкілля)
  • - 151 – Автоматизація та компютерно-інтегровані технології (комп’ютерна обробка та аналіз даних) Data Analysis, Sensor Fusion, Computer Vision, Industrial Automation Systems, Industrial Internet of Things, CALS

Запрошуємо взяти участь в наших постійно діючих заходах:

• - Всеукраїнська олімпіада ОНУз фізики, що дає додаткові бали до результатів ЗНО.
  • - Школа юного фізика (розв’язання задач ЗНО та демонстраційні досліди з усіх розділів фізики)
  • - Школала нанотехнологій,
  • - Школа біофізики,
  • - Екологічно безпечні технології

Відео зустрічі, відео наших шкіл можна буде переглянути на нашому YouTube-каналі «Школа Физфака» .

Свої запитання можна надсилати на пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. або по тел. та Viber 0672890930 Посилання на Zoom-конференцію https://us02web.zoom.us/j/82490120783?pwd=clROcGF6VjIzV0tWQyttWHBtcG53QT09 Ідентифікатор конференції: 824 9012 0783
Код доступу: 014216