Обласна науково-практична конференція

З ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Одеського територіального відділення Малої академії наук України

Одеса, 22-23 вересня 2017 р.

Фізичний факультет Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова та Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання 22-23 вересня 2017 року проводять науково-практичну конференцію з фізики та астрономії учнів-членів Одеського територіального відділення Малої академії наук України. Метою конференції є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних і астрономічних явищ, обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономії, а також підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН у 2017-2018 навчальному році.

До участі у конференції запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, які цікавляться проблемами фізики та астрономії, виконували, продовжують виконувати або бажають виконати самостійні наукові дослідження з питань фізики або астрономії.

Порядок реєстрації.  Усі бажаючі прийняти участь у науково-практичній конференції повинні до 20 вересня 2017 року представити заявку за адресою: м. Одеса, вул. Теніста 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання; або електронною поштою, e-mail:  Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.; копія  Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.  або по тел. (0482) 63-45-24, 68-49-18. У заявці треба вказати кількість учасників конференції, необхідність проживання.

Програма науково-практичної конференції

Пятниця, 22 вересня

900 – 1200 – Розміщення учасників конференції з районів області: вул. Теніста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання.

1240 – 1300 − Реєстрація учасників конференції у Великій фізичній аудиторії ОНУ –

вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ

1300 – 1440 – Робота науково-практичної конференції (зустріч з вченими, новини сучасної фізики та астрономії)  –  вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ.

Перерва   1440  – 1450

1450 – 1550 – Робота науково-практичної конференції (демонстраційний фізичний експеримент)  –  вул. Пастера, 27, Велика фізична аудиторія ОНУ.

Перерва   1550  – 1600

1600  – 1700 – Екскурсія у лабораторії фізичного факультету ОНУ. Консультації з проблем дослідження фізичних явищ у лабораторіях фізичного факультету ОНУ –  вул. Пастера, 42, фізичний факультет ОНУ.

Субота, 23 вересня

1000 – 1430 – Робота науково-практичної конференції (демонстрація науково-популярних фільмів з фізики та астрономії, консультації учнів з проблем проведення наукових досліджень та пошуку літературних джерел, консультації учнів з методики розв’язання фізичних задач підвищеної складності  – окремо для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів) – вул. Пастера, 42, фізичний факультет ОНУ.

1000 – 1030 – Консультація керівників наукових робіт з фізики та астрономії – вул. Пастера, 42, фізичний факультет ОНУ.

Науковий керівник конференції: доцент кафедри теоретичної фізики та астрономії ОНУ імені І.І. Мечникова Олєйнік В.П., контактний e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Місце проживання іногородніх учасників: м. Одеса, вул. Теніста, 4, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання. Заявки про необхідність проживання  –  за телефоном (0482) 63-45-24,  68-49-18.  Інформацію про проведення конференції та про фізичний факультет ОНУ можна отримати на сайтах:

http://phys.onu.edu.ua,           http://theorphys.onu.edu.ua.